SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
180 000 €
(2 727 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
66 τ.μ.
Никола Станчев, София

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα66 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

ПРЕД АКТ 16! НАЙ-ЖЕЛАНАТА ЛОКАЦИЯ! ФРЕНСКИ ПРОЗОРЦИ! БУТИКОВА СГРАДА! Представяме Ви висок клас двустаен апартамент в бутикова сграда, разположена на...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 17ημέρες
Ενημερώθηκε: 17ημέρες

Τοποθεσίες

Никола Станчев, София
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ХОУМ ТУ Ю БЪЛГАРИЯ