SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
396 000 €
(5 013 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
79 τ.μ.
София

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα79 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Реф. 013465 Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба тристаен апартамент в жк. Красно село, гр. София. Основни параметри: - ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 8ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

София
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

БАС ПРОПЪРТИС