SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
398 200 €
(1 652 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
241 τ.μ.
Проф. Живко Сталев, София

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα241 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Агенция за недвижими имоти LATIRA ESTATE има удоволствието да Ви представи просторен 4-стаен апартамент с 89 кв.м тераси в централната част на предпоч...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 10ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

Проф. Живко Сталев, София
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ЛАТИРА