SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
124 558 €
(2 009 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
62 τ.μ.
Никола Станчев, София

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα62 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Едностаен апартамент с тераса. Подземни паркоместа - 25 000 , подземни гаражи - 30 000 . Луксозен комплекс от три сгради, две подземни нива, красиво ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 15ημέρες
Ενημερώθηκε: 15ημέρες

Τοποθεσίες

Никола Станчев, София
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ИМОТЕКА