SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
288 581 €
(2 290 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
126 τ.μ.
Никола Станчев, София

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα126 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

СГРАДАТА Е С АКТ 16! Тристаен апартамент разположен на втори етаж със ЗП-103,99м2 и РЗП-125,47м2. Изложение ЮС. Състои се от: коридор, просторна дн...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 17ημέρες
Ενημερώθηκε: 17ημέρες

Τοποθεσίες

Никола Станчев, София
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ