SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
147 000 €
(2 371 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
62 τ.μ.
София

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα62 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

🏡 Двустаен апартамент в новострояща се сграда Аз още не съм завършена история. Аз съм нейното начало. Намирам се в близост до бул. Ломско шосе и м...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 7ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

София
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

РЕВИА РЕАЛ ЕСТЕЙТ