SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
287 500 €
(2 500 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
115 τ.μ.
Баба Илийца, София

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα115 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Прекрасен тристаен апартамент, на метри от Метростанция 'Красно село'. Жилището е с ЗП от 100кв.м. и се намира в новострояща сграда, на седми жилищен ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 9ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

Баба Илийца, София
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ИМОТЕКА