SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
315 000 €
(2 739 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
115 τ.μ.
Урвич, София

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα115 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Реф. 013323 Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба тристаен апартамент в жк. Хиподрума, гр. София. Основни параметри: - Ти...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 41ημέρες
Ενημερώθηκε: 41ημέρες

Τοποθεσίες

Урвич, София
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

БАС ПРОПЪРТИС