SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
770 000 €
(5 500 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
140 τ.μ.
Солунска, София

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα140 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

ВЕЛИКОЛЕПНА ЛОКАЦИЯ - ДО БУЛ. ВИТОША! Предлагаме на Вашето внимание изключителен имот, находящ се в идеалния център на столицата - на ул. Солунска, н...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 42ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Солунска, София
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ДЖЕЙ И ДЖЕЙ КОРПОРЕЙШЪН ООД