SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
152 000 €
(3 040 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
50 τ.μ.
ж.к. Овча купел 2, София

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα50 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Ексклузивна оферта! С КЛЮЧ! ОГЛЕДИ ПО ВСЯКО ВРЕМЕ! Панел/1988г. бл.19. В БЛИЗОСТ ДО МЕТРОСТАНЦИЯ, СУПЕРМАРКЕТ/ BILLA,LIDL, T-MARKET. Изключително све...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 62ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

ж.к. Овча купел 2, София
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

АЗМАР ИМОТИ