SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
299 876 €
(2 856 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
105 τ.μ.
Бързарица, София

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα105 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Unique Estates има удоволствието да Ви представи тристаен апартамент за продажба в модерна жилищна сграда с Акт 16 в квартал Овча купел. Локацията ос...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 63ημέρες
Ενημερώθηκε: 63ημέρες

Τοποθεσίες

Бързарица, София
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ЮНИК ЕСТЕЙТС