Λίστα προσφορών
148 274 €
(2 556 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
58 τ.μ.
Бързарица, София
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
atypical
επίπεδα
58 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
🔥 БЕЗ КОМИСИОННА ОТ КУПУВАЧА | НОВО СТРОИТЕЛСТВО | ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ | ОВЧА КУПЕЛ 🔥 Агенция Екстра Хоумс предлага за продажба двустаен апартамент...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
97ημέρες
Ενημερώθηκε:
64ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Бързарица, София
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.