Λίστα προσφορών
2
2
165 000 €
(2 578 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
64 τ.μ.
Никола Станчев, София
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
atypical
επίπεδα
64 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
Двустаен апартамент в нова сграда с висок клас строителство кв. Малинова долина ПРЕД АКТ 16 ! Представяме ви двустаен апартамент с площ от 64,17 к...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Ταράτσα
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
96ημέρες
Ενημερώθηκε:
96ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Никола Станчев, София
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.