SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
207 000 €
(2 620 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
79 τ.μ.
София

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα79 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

LUXIMMO FINEST ESTATES: www.luximmo.bg Ексклузивно представяме за продажба апартамент Б9 елегантен двустаен апартамент в нов жилищен проект, разполо...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 107ημέρες
Ενημερώθηκε: 107ημέρες

Τοποθεσίες

София
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ЛУКСИММО