SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
295 695 €
(2 549 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
116 τ.μ.
София

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα116 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

СГРАДА ПРЕД АКТ 16! Тристаен апартамент на етаж седем със ЗП-97,70м2 и с разпределение; антре, дневна с кухненски бокс и трапезария, две спални, две ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 105ημέρες
Ενημερώθηκε: 16ημέρες

Τοποθεσίες

София
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ