SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Άλλο
347 758 €
(2 850 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
122 τ.μ.
София

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα122 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

СГРАДАТА Е С АКТ 16! Тристаен апартамент на етаж ОСЕМ със ЗП- 96.14 м2 с ползване на разкошна парти тераса с площ от 62.26 м2. Жилището е с изложени...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 115ημέρες
Ενημερώθηκε: 62ημέρες

Τοποθεσίες

София
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ