SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
98 400 €
(863 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
114 τ.μ.
Ихтиман, Русе

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα114 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

ЕРА Имоти Надежда представяме на вашето внимание просторен и слънчев етаж от къща с гараж кв. Средна кула Търсите спокойствието на крайградския живо...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 10ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Ихтиман, Русе
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ЕРА ИМОТИ НАДЕЖДА