SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
73 000 €
(1 281 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
57 τ.μ.
Абритус, Разград

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα57 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Продава се двустаен апартамент в кв. 'Абритус'! Жилището се състои от хол, спалня, кухня, баня с тоалетна и две тераси! Апартаментът се намира на четв...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 10ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

Абритус, Разград
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

АДРЕС