SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
132 000 €
(1 784 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
74 τ.μ.
Марица, Разград

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα74 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Продава се тристаен апартамент - 74 кв.м, в отлично състояние! Напълно обзаведен! Жилището се състои от две спални, просторна днвена с кухня, баня с т...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 9ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

Марица, Разград
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

АДРЕС