Λίστα προσφορών
22
22
22
96 000 €
(1 263 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
76 τ.μ.
Нептун, Равда
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
2
επίπεδα
76 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
Jen 300 metrů od pláže a bez poplatek na údržbu!
O bytu
Typ: 2+kk
Podlahová plocha: 87 m²
Podlaží: 4. patro
Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά
Internet
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Προσωπικός
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
65ημέρες
Ενημερώθηκε:
65ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Нептун, Равда
Μεγέθυνση χάρτη
Δημόσιες παροχές
MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski
Tsvetomir Zlatkovski
Εμφάνιση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή
MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski
Tsvetomir Zlatkovski
Εμφάνιση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή