SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
122 556 €
(1 393 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
88 τ.μ.
България, Равда

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα88 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

ID 34180990 За продажба се предлага 2-стаен апартамент на втори етаж в нов комплекс ,Равда. Цена: 122 556 евро Населено място: Равда, комплекс Ария О...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 85ημέρες
Ενημερώθηκε: 85ημέρες

Τοποθεσίες

България, Равда
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ОАЗИС