SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
186 000 €
(2 735 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
68 τ.μ.
Лазур, Равда

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα68 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Tento dvoupokojový apartmán se nachází pouhých 50 metrů od centrální pláže v oblíbené přímořské obci Ravda. Díky jihozápadní orientaci je interiér pří...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 85ημέρες
Ενημερώθηκε: 85ημέρες

Τοποθεσίες

Лазур, Равда

Δημόσιες παροχές

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Veselin Vasilev