Λίστα προσφορών
5
99 122 €
(1 458 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
68 τ.μ.
Марица, Поморие
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
atypical
επίπεδα
68 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
Референтен номер: 14079. Предлагаме двустаен апартамент в нова жилищна сграда в гр. Поморие, разположена само на 700 метра от морето и в непосредс...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
80ημέρες
Ενημερώθηκε:
80ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Марица, Поморие
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.