SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
65 000 €
(551 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
118 τ.μ.
Пампорово

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα118 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg Представяме за продажба просторен ваканционен имот в затворен комплекс в Пампорово. Жилището е разположено на първи...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 13ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Пампорово
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

СУПРИММО ОФИСИ В СТРАНАТА