SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
134 000 €
(3 436 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
39 τ.μ.
Несебър

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα39 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Slunce se opírá do klidné zahrady, mořský vzduch voní solí a lehký vánek přináší pocit, že tady čas plyne pomaleji. Stačí pár kroků a jste na pláži, k...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 65ημέρες
Ενημερώθηκε: 65ημέρες

Τοποθεσίες

Несебър

Δημόσιες παροχές

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Angelina Vasileva