SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
187 999 €
(2 686 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
70 τ.μ.
Каменица

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα70 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Явлена представя двустаен, апартамент, преустроен в тристаен, след основен ремонт. Жилището е ситуирано в централен район на града, на комуникативно ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 7ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Каменица
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ЯВЛЕНА - ОФИС ПЛОВДИВ