SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
230 000 €
(1 949 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
118 τ.μ.
Транспортна, Бургас

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα118 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg В процес на строителство. Очакван Акт 16 - май 2028 г. Представяме за продажба тристаен апартамент, в нова деветета...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 40ημέρες
Ενημερώθηκε: 40ημέρες

Τοποθεσίες

Транспортна, Бургас
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

СУПРИММО - БУРГАС