SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
56 500 €
(1 087 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
52 τ.μ.
Черно море, Балчик

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα52 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Агенция Елекра предлага на вашето внимание: Обзаведен апартамент с площ 52 м2, само на 700 метра от морето и Ботаническата градина в гр. Балчик. Двуст...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 44ημέρες
Ενημερώθηκε: 29ημέρες

Τοποθεσίες

Черно море, Балчик
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

КАНТОРА ЕЛЕКРА