SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
133 000 €
(1 000 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
133 τ.μ.
Мурджовска

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα133 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Явлена предлага просторен тристаен апартамент в прекрасното балканско градче Чепеларе. Имота е ситуиран на последен шести етаж в тухлена сграда , разп...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Мурджовска
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ЯВЛЕНА - ОФИС ПЛОВДИВ