SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
168 000 €
(1 282 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
131 τ.μ.

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα131 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Description of object:
We offer you a spacious multi-room apartment with excellent functionality and generous living space on the first floor of a sol...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Nils Ott Group Ltd.

Nils Ott Group Ltd.