SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
33 000 €
(402 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
82 τ.μ.
България

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα82 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Явлена предлага за продажба просторен, монолитен апартамент, състоящ се от кухня, хол, две спални, две санитарни помещения и две тераси. Намира се в б...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

България
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ЯВЛЕНА - СТАРА ЗАГОРА