SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
132 999 €
(1 822 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
73 τ.μ.
Пряпорец

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα73 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Явлена представя двустаен, апартамент, ситуиран на комуникативно място, в близост до детски градини, училище, хранителни магазини, спирки на градски т...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Пряпорец
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ЯВЛЕНА - ОФИС ПЛОВДИВ