SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
125 999 €
(1 595 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
79 τ.μ.
Цървено бърдо

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα79 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg Атрактивно предложение за просторен двустаен апартамент в модерен затворен комплекс, построен в местността Кошерина ...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΕπιπλωμένοΜετά την ανακατασκευήΛούτροΞεχωριστή τουαλέτα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Цървено бърдо
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

СУПРИММО ОФИСИ В СТРАНАТА