SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
105 800 €
(2 351 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
45 τ.μ.
Цар Симеон

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα45 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Продава се първокласен недвижим имот, разположен в непосредствена близост до хотел 'Кемпински' и кабинковия лифт. Имотът е стратегически позициониран ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Цар Симеон
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

РЕМАКС ОЛ СИЙЗЪНС