SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
89 000 €
(1 328 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
67 τ.μ.
Николай Коперник

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα67 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Оферта 58759 - СТРАХОТНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ !!! ЮЖНО ИЗЛОЖЕНИЕ !!! Специално предложение от КОНДОР !!! Имате възможността да си закупите функционален 2-стаен...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 18ημέρες
Ενημερώθηκε: 18ημέρες

Τοποθεσίες

Николай Коперник
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ