SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
143 900 €
(2 056 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
70 τ.μ.
бул. България

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα70 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Оферта 69332 - Предлагаме за продажба стилен двустаен апартамент в един от най-предпочитаните райони на Пловдив кв. Кършияка, в непосредствена близо...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 9ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

бул. България
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ