SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
134 999 €
(1 311 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
103 τ.μ.
ул. Пейо Яворов

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα103 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Оферта : 9250 АКТ 16! МАЛКА СГРАДА! АТЛАС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ВИ Предлага да закупите страхотен апартамент с изложение юг-запад в с.Белащица. Имота е съ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 9ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

ул. Пейо Яворов
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

АТЛАС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ