SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
81 666 €
(984 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
83 τ.μ.
Свети Димитър Солунски

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα83 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Предлагаме за продажба, уютен двустаен апартамент, на трети етаж в кооперация, въведена в експлоатация през 2012г. Намира се на спокойно място, но същ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 15ημέρες
Ενημερώθηκε: 15ημέρες

Τοποθεσίες

Свети Димитър Солунски
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ЯВЛЕНА-ОФИС БЛАГОЕВГРАД