SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
107 000 €
(1 274 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
84 τ.μ.
Кулиното

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα84 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

LUXIMMO FINEST ESTATES: www.luximmo.bg Представяме изключителен южен тристаен апартамент, намиращ се в затворен комплекс с удобства, разположен непоср...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 27ημέρες
Ενημερώθηκε: 27ημέρες

Τοποθεσίες

Кулиното
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ЛУКСИММО - ИМОТИ В СТРАНАТА