SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
192 800 €
(1 909 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
101 τ.μ.
Ивайло

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα101 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg Представяме за продажба разкошен тристаен апартамент, в луксозен затворен комплекс, разположен в живописен залив в Ч...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 35ημέρες
Ενημερώθηκε: 35ημέρες

Τοποθεσίες

Ивайло
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

СУПРИММО - БУРГАС