SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
250 000 €
(1 453 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
172 τ.μ.
Републиканска

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα172 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

БГ Интернационал предлага за продажба етаж от 4 етажна вила. Жилището е съставено от два двустайни апартамента. Апартхотел Хасиенда Бийч/Hacienda bea...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 39ημέρες
Ενημερώθηκε: 39ημέρες

Τοποθεσίες

Републиканска
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

БГ ИНТЕРНАЦИОНАЛ