SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
235 999 €
(2 337 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
101 τ.μ.
Николай Коперник

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα101 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

оф.24647 С ГАРАЖ В ЦЕНАТА! Предлагаме Ви ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ със следното разпределение: ПРОСТОРНА ВСЕКИДНЕВНА С КУХНЯ (29кв.м), ДВЕ СПАЛНИ (12кв.м.)...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 59ημέρες
Ενημερώθηκε: 59ημέρες

Τοποθεσίες

Николай Коперник
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ