SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
137 699 €
(1 601 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
86 τ.μ.
Николай Коперник

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα86 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Референтен номер: 3893. ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ С РЕАЛНА КВАДРАТУРА НА СРЕДЕН ЕТАЖ Предлагаме Ви апартамент с ТРИ спални в район Южен Основни характери...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 64ημέρες
Ενημερώθηκε: 38ημέρες

Τοποθεσίες

Николай Коперник
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ