SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
157 250 €
(1 850 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
85 τ.μ.
ж.к. Дружба 3

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα85 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

''Адрес'' недвижими имоти предлага тристаен апартамент, разположен в ж.к.''Дружба''3-гр.Плевен. Имотът се състои от хол, кухня, две спални, санитарно ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 62ημέρες
Ενημερώθηκε: 62ημέρες

Τοποθεσίες

ж.к. Дружба 3
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

АДРЕС - ФРАНЧАЙЗ ПЛЕВЕН