SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
45 000 €
(957 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
47 τ.μ.
бул. Христо Ботев

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα47 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Продава се гарсониера в кв. Възрожденци близо до ДГ Баба Тонка гр. Кърджали. Апартаментът е разположен на пети етаж в тухлен блок с работещ асансьор...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 64ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

бул. Христо Ботев
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

КАРА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ