SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
99 900 €
(1 019 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
98 τ.μ.
Кулиното

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα98 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg Представяме просторен тристаен апартамент, разположен в живописен район в полите на Пирин планина, в непосредствена ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 59ημέρες
Ενημερώθηκε: 51ημέρες

Τοποθεσίες

Кулиното
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

СУПРИММО ОФИСИ В СТРАНАТА