SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
71 585 €
(1 234 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
58 τ.μ.
Търговска

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα58 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Адрес недвижими имоти ви представя двустаен тухлен апартамент за ремонт на ул. Търговска 101, гр. Ловеч. Имотът е разположен на 6-ти етаж и е с удоб...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 72ημέρες
Ενημερώθηκε: 72ημέρες

Τοποθεσίες

Търговска
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

АДРЕС - ФРАНЧАЙЗ ПЛЕВЕН