SUPA24
159 900 €
(1 300 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
123 τ.μ.
Николай Коперник

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα123 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

БЕЗ КОМИСИОННА #АвирексНедвижиИмоти има удоволствието да Ви представи тристайно жилище за продажба със следните характеристики: 📌 Тип строителство:...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 80ημέρες
Ενημερώθηκε: 80ημέρες

Τοποθεσίες

Николай Коперник
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

АВИРЕКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ