SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
190 000 €
(1 520 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
125 τ.μ.
Димитър Константинов

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα125 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

'Адрес' Недвижими имоти предлага тристаен апартамент с голям потенциал за преустройство в четиристаен Тристаен апартамент с обща площ от 125 кв.м.,...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 79ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Димитър Константинов
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

АДРЕС - ФРАНЧАЙЗ ПЛЕВЕН