SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
458 000 €
(3 606 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
127 τ.μ.
Брезовица, София

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα127 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

❗Без комисионна от купувача❗ 📌 Референтен номер: 2093977 ❗ Революшън Естейт представя тристаен апартамент в София, кв. Бояна❗ Районът е престижен и...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 84ημέρες
Ενημερώθηκε: 63ημέρες

Τοποθεσίες

Брезовица, София
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

РЕВОЛЮШЪН ЕСТЕЙТ